admin admin .

admin

تزریق مزوتراپی در چهارراه طالقانی کرج به چه افرادی توصیه می‌شود؟

اسیدهای نوکلئیک، آمینواسیدها و آنزیم‌های خاص حساسیت دارند ابتدا با پزشک متخصص مشورت نمایند.

مزوتراپی در چهارراه طالقانی کرج
مزوتراپی در چهارراه طالقانی کرج با هدف جوانسازی، سفت کردن، حذف چربی‌ها و بازسازی پوست انجام می‌شود. این روش درمانی، درد چندانی ندارد و برای انجام آن نیاز به تزریق داروی بی‌حسی نیست. مزوتراپی در چهارراه طالقانی کرج ، اختلالی در زندگی روزمره شما ایجاد نمی‌کند. در این روش، دوزهای کمی از دارو را به صورت مکرر در پوست ناحیه موردنظر تزریق می‌کنند.
مزوتراپی در چهارراه طالقانی کرج نقش مهمی در تغذیه و جوان‌سازی پوست شما دارد و با تحریک آن، میزان کلاژن سازی را افزایش می دهد. در گذشته از روش مزوتراپی بیشتر برای کاهش درد استفاده می‌کردند؛ اما امروزه برای پیشگیری از ایجاد چین و چروک، رفع خطوط پوست، سفتی پوست، رفع حالت ملتهب پوست، جوانسازی و درمان آلوپسی به کار می‌رود.
همچنین برای حذف چربی‌های ران، باسن، صورت، معده و بازوها کاربرد دارد. مزوتراپی در چهارراه طالقانی کرج در کاهش سلولیت (تجمع چربی) موثر است. مواد تزریقی در مزوتراپی ممکن است شامل داروهای تجویزی پزشک، برخی هورمون‌ها یا آنزیم‌ها، عصاره‌های گیاهی، ویتامین‌ها و مواد معدنی شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مزوتراپی در چهارراه طالقانی کرج با شماره‌های درج شده در آگهی تماس بگیرید.

مزایای تزریق مزوتراپی در چهارراه طالقانی کرج
تزریق مزوتراپی در چهارراه طالقانی کرج یک روش غیرجراحی به حساب می‌آید. همچنین این روش به صورت سرپایی و بدون بی‌هوشی انجام می‌شود. در روش مزوتراپی داروی مزوتراپی به صورت مستقیم به بافت هدف تزریق خواهد شد.
این روش سبب تحریک واکنش‌های دارویی عمومی در فرد بدن نمی‌شود و همچنین بعد از تزریق از دستگاه گوارش یا کبد عبور نخواهد کرد. به طور کلی تزریق مزوتراپی در چهارراه طالقانی کرج از عوارض بسیار پایینی برخوردار است.
به طور کلی تزریق مزوتراپی در چهارراه طالقانی کرج از عوارض بسیار پایین برخوردار است. فرد بعد از انجام این تزریق می‌تواند به صورت کاملاً عادی به فعالیت روزمره خود ادامه دهد.

تزریق مزوتراپی برای چه افرادی مناسب نیست؟
به طور کلی زنان شیردار ، افراد مبتلا به دیابت، سرطان، بیماری‌های قلبی، افرادی دارای تبخال فعال نباید تزریق مزوتراپی انجام دهند. البته توصیه می‌شود قبل از انجام این تزریق با متخصص مربوطه مشورت نمایید.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ساعت: ۰۴:۲۰:۴۳ توسط:admin موضوع: نظرات (0)