admin admin .

admin

فروش اقساطی موبایل با سفته در کرج

به موجب آن شما به عنوان صادر کننده متعهد می شوید که مبلغ درج شده در آن را به صورت عندالمطالبه یا در تاریخ معینی پرداخت نمایید. یکی از خدمات استارتل، فروش اقساطی موبایل با سفته در کرج می باشد. اگر شما هم ساکن کرج هستید و به دنبال فرصتی برای خرید گوشی با سفته می گردید، از این فرصت استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش اقساطی موبایل با سفته در کرج با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرید.


فروش اقساطی موبایل با چک در کرج

فروش اقساطی موبایل با چک در کرج ، ممکن است شما به دنبال خرید یک گوشی با فناوری بالاتر باشید اما پول کافی برای این کار نداشته باشید. در این صورت می توانید با ارائه چک، گوشی دلخواه خود را خریداری کنید و هزینه ی آن را در چندین قسط پرداخت نمایید. برای تخصیص اعتبار اقساطی نیاز به احراز هویت با کد ملی و چک صیادی می باشد. فروش اقساطی موبایل با چک در کرج مزایای ویژه ای برای خریدار و فروشنده دارد.

شما به عنوان خریدار می توانید با پرداخت یک مبلغ کم و ارائه چک، موبایل دلخواه خود را خریداری کنید. در حالی که اگر می خواستید به صورت نقدی آن را بخرید باید مدت ها صبر می کردید تا مبلغ موردنظر را پس انداز کنید. از طرفی با وجود نوسانات نرخ ارز معلوم نبود در آن زمان هم بتوانید گوشی موبایل مورنظر خود را خریداری کنید. با استفاده از طرح فروش اقساطی موبایل با چک در کرج دیگر لازم نیست تا کل هزینه گوشی را به صورت نقد و یکجا بپردازید. البته فروش اقساطی موبایل با چک در کرج برای فروشنده هم سود دارد. به این صورت هم شما و هم فروشنده از معامله ی صورت گرفته منفعت می برید. اگر می خواهید با استفاده از چک و به صورت قسطی گوشی موبایل بخرید، با شماره های فروش اقساطی موبایل با چک در کرج تماس بگیرید.


آیفون اقساطی در کرج

آیفون اقساطی در کرج ، یکی از محبوب ترین برندهای گوشی موبایل، آیفون است که یک برند آمریکایی می باشد. شرکت apple گوشی های موبایلی تولید می کند که دارای یک سیستم عامل هوشمند هستند. این سیستم عامل در عین سادگی، ویژگی های قدرتمندی دارد. به همین علت مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است. قابلیت های گوشی های موبایل آیفون به حدی شگفت انگیز هستند که حتی برای کاربران حرفه ای هم لذت بخش می باشند. این ویژگی ها باعث شده است تا گوشی های موبایل آیفون با استقبال خوبی از سمت خریداران مواجه شوند. شاید شما هم جزء این دسته از افراد باشید. در این صورت می توانید با شرکت در طرح آیفون اقساطی در کرج ، گوشی آیفون دلخواه خود را به صورت قسطی خریداری کنید. برای خرید آیفون اقساطی در کرج فقط کافی است تا با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.
فروش اقساطی موبایل در کرج

فروش اقساطی موبایل در کرج ، شرایط اقتصادی جامعه موجب کاهش قدرت خرید مردم شده است. به همین علت بسیاری از افراد ترجیح می دهند وسایل موردنیاز خود را به صورت اقساطی بخرند. با این کار می توانند هزینه ی خرید را در چندین مرحله و در مدت زمان طولانی تری پرداخت کنند. گوشی موبایل هم به عنوان یک وسیله ی ضروری در زندگی امروز محسوب می شود. بسیاری از افراد کارهای خود را با استفاده از گوشی موبایل انجام می دهند. با این حال، قیمت بالای گوشی موبایل موجب شده است تا افراد نتوانند گوشی جدید بخرند. فروشندگان گوشی موبایل برای رفع این مشکل، شرایط فروش اقساطی موبایل را فراهم کرده اند. یکی از این طرح ها، فروش اقساطی موبایل در کرج می باشد. مشتریان بعد از اینکه گوشی موبایل موردنظر خود را تحویل گرفتند، هزینه ی آن را به صورت اقساطی می پردازند. مبلغ بیعانه، دوره پرداخت، تعداد و مبلغ قسط ها با هماهنگی فروشنده مشخص می شود. این موارد با توجه به قیمت گوشی موبایل تعیین می شوند. اگر شما هم علاقمند هستید تا در طرح فروش اقساطی موبایل در کرج شرکت کنید با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید. این شماره ها به فروش اقساطی موبایل در کرج تعلق دارند.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ تیر ۱۴۰۲ساعت: ۰۸:۵۳:۵۷ توسط:admin موضوع: نظرات (0)